www.cvonline.hu

Értékesítési / Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Több mint 40 év szakmai tapasztalattal rendelkező, nemzetközi pénzügyi szektorban működő, független biztosításközvetítéssel, pénzügyi közvetítéssel és befektetési tanácsadással foglalkozó cég

munkatársat keres, budapesti központjába.

A munkakör feladata biztosítani a komplex, mindenre kiterjedő, sokoldalú szervezési, pénzügyi és adminisztrációs értékesítés-támogatást.

Munkaköri általános feladatok:

  • pénzügyi- és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • ajánlatrögzítés
  • sales támogatása

Elvárásaink:

  • minimum középiskolai, lehetőleg gazdasági végzettség
  • könyvelési alapismeretek
  • MS Office ismeret
  • adminisztratív gyakorlat (banki vagy biztosítási területen) előny
  • jó kommunikációs és szervezési készség
  • felelősségteljes hozzáállás, kellemes fellépés
  • csapatszellem
  • német nyelvismeret előny

Mit kínálunk Önnek?

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, változatos munkát egy sikeres pénzügyi cégnél
  • nemzetközi hátteret
  • fiatal és dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • belvárosi frekventált irodát

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük, hogy pályázatát magyar és lehetőleg német nyelven is, bruttó fizetési igénye megjelölésével együtt küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő