www.cvonline.hu

Értékesítési műszaki tanácsadó

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.05.
Hirdetés azonosító: 1009368

Kecskeméti lokációval rendelkező tehetséges műszaki értékesítők figyelem!

Ügyfelünk részére, aki vezető szerepet tölt be az építőiparban, illetve az épület-karbantartáshoz szükséges csúcsminőségű termékek fejlesztésében és gyártásában, keresünk műszaki értékesítő és szaktanácsadó kollégát.

Feladatok:

- Építőipari ügyfelek számára a vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése Kecskeméten és vonzáskörzetében
- Kapcsolatépítés ügyvezetői szintig
- Termékbemutatás
- Napi túratervek készítése
- Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- Kintlévőség-kezelés (adott esetben az erre specializálódott kollégával)

Elvárások:

- Minimum 2-3 év építőipari területen, direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
- Értékesítés- és sikerorientált személyiség
- Műszaki beállítottság
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office ismeret
- Az ideális jelölt csapatjátékos, dinamikus, tisztességes, stressztűrő és jó

Előny:
- Műszaki végzettség
- Gépészeti tapasztalat
- Prémium termékek értékesítésben való jártasság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Céges autó, okostelefon, laptop
- Lakhatási támogatás költözés esetén
- Profi csapat
- Előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a