www.cvonline.hu

Értékesítési műszaki tanácsadó

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.04.05.
Hirdetés azonosító: 1003266

Vérbeli értékesítőnek tartod magad?
Érdekel az építőipar?
Nyitott vagy a szakmai fejlődésre?
A szegedi ügyfeleket meg tudod hódítani?

Ha mindezekre igen a válaszod, Te vagy a mi emberünk!

Partnerünk vezető szerepet tölt be az építőiparban, épület karbantartáshoz szükséges csúcsminőségű termékek fejlesztésében és gyártásában. Szeged és környéki lokációval keressük Értékesítési műszaki tanácsadó kollégájukat.

Feladatok:

- építőipari ügyfelek számára a vállalat termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése Szegeden és vonzáskörzetében
- prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
- műszaki tanácsadás ügyfelek részére
- kapcsolatépítés ügyvezetői szintig
- meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- napi túratervek készítése

Elvárások:

- legalább 2-3 év direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
- középfokú végzettség
- műszaki beállítottság
- sikerorientált személyiség
- csapatjátékos, eredmény-centrikus, dinamikus, tisztességes személyiség
- B kategóriás jogosítvány
- MS Office ismeret

Előny:
- felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás
- építőiparban szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatás
- céges autó, okostelefon, laptop
- lakhatási támogatás költözés esetén
- profi csapat
- előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a