www.cvonline.hu

Értékesítési műszaki tanácsadó (területi képviselő)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1028416

Nívós partnerünk értékesítési csapatának tagjaként nap mint nap elkötelezett ügyfélkör kialakítása a cél professzionális felhasználók körében.

Feladatok:

- Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
- Ügyfelek számára műszaki segítségnyújtás
- Aktiv hozzájárulás a napi tervezéshez, az értékesítési tervek eléréséhez/túlteljesítéséhez
- Innovatív termékek és egyedülálló szolgáltatások értékesítése
- Prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
- Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
- Ügyfél-orientált csapatmunka a vállalat más részlegeivel

Elvárások:

- Értékesítésben szerzett tapasztalat, affinitás és szenvedély az értékesítés iránt
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
- Műszaki beállítottság
- Eredmény-centrikus, kihívást kedvelő, nyitott személyiség
- Pozitív attitűd, csapatmunkát kedvelő, azt pozitívan befolyásoló
- Határozott fellépés, ugyanakkor szakmai alázattal rendelkező, fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
- B kategóriás jogosítvány
- Műszaki végzettség előny
- Értékesítés területén megfogalmazott hosszútávú karrier célok és ehhez kapcsolódóan angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- Intenzív betanulás (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.), oktatás, tréningek
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil, kiemelkedő munkahely
- Karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján