www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MŰSZAKI TANÁCSADÓ (Dél-Alföldi régió)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 999069

Feladatok:

  • Innovatív termékek és egyedülálló szolgáltatások értékesítése
  • Prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
  • Aktív hozzájárulás a napi tervezéshez, az értékesítési tervek eléréséhez
  • Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
  • Ügyfél-orientált csapatmunka a cég más részlegeivel

Elvárások:
  • Értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Affinitás és szenvedély az értékesítés iránt
  • Nyitottság a teljesítményarányos bérezés iránt
  • Eredmény-centrikus, kihívást kedvelő, nyitott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, okostelefon laptop
  • Élet-, baleset- és egészségbiztosítás
  • Karrierlehetőség
  • Profi értékesítési csapat, sokrétű szakmai kapcsolatépítés

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Prémium termék értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel minden feltételnek, úgy kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a megadott e-mail címre.