www.cvonline.hu

Értékesítési műszaki tanácsadó (Debrecen)

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.31.

Pozíció leírása / Job description

Vérbeli értékesítőnek tartod magad? Ha könnyen ráérzel a partner igényeire, szeretsz kommunikálni és kapcsolatot tartani, eredmény-orientált vagy és még a műszaki dolgokhoz is értesz, te vagy az emberünk! Nemzetközi partnerünk értékesítési csapatába keresünk műszaki értékesítési tanácsadót.

Feladatok:

- Prémium termékek és szolgáltatások értékesítése
- Műszaki segítségnyújtás az ügyfeleknek
- Értékesítési tervek készítése, elérése
- Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- Kulcs partnerekkel való stratégiai együttműködés, stratégia
- Folyamatos együttműködés a társosztályokkal cégen belül

Elvárások:

- Szenvedély az értékesítés iránt
- Nyitottság a műszaki termékek megismerésében, műszaki beállítottság
- Minimum középfokú végzettség ideálisan műszaki területen
- Eredmény-orientált gondolkodásmód, csapatjátékos és pozitív hozzáállás
- Határozott fellépés
- Tanulási, fejlődési vágy
- B kategóriás jogosítvány
- Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag céges autóval
- Folyamatos tréninglehetőségek (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.)
- Stabil, biztos munkahely nemzetközi hátterű cégnél
- Karrierlehetőség (horizontális és vertikális elmozdulásra is van lehetőség)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -