www.cvonline.hu

Értékesítési munkatársakat

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Európa vezető cégminősítő vállalatához keresünk

Feladat:

  • Meglévő adatbázisból, cégminősítéshez kapcsolódó tanúsítvány értékesítése vállalkozásoknak vagy kis-, közép-, és nagyvállalati potenciális ügyfelek megkeresése, elsősorban telefonon keresztül, igény esetén akár személyesen is.
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szerződéskötés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéni éves árbevételi terv teljesítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Telefonos vagy személyes értékesítési tapasztalat
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Kitartás és magabiztosság
  • Proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi stabil háttér
  • Versenyképes kereseti lehetőség (alapbér+jutalék)
  • Modern irodai munkakörnyezet Duna parti kilátással
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések, tréningek, személyre szabott fejlesztés

Munkaidő:

  • H-P heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő