www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Éttermi informatikai termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó cég értékesítési munkatársat keres.

Pozíció részletezése:

Szükséges végzettség:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges tapasztalat:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat

Feladat:

  • Vevői kör bővítése
  • Vevőadatok karbantartása
  • Közvetlen kapcsolattartás a kijelölt partnerekkel
  • Tanácsadás végzése és koordinálása az általa gondozott vevőkapcsolatok esetében
  • Kapcsolattartás a vevőszolgálattal és a fejlesztőkkel.
  • Vevőkör folyamatos informálása, oktatása, a szükséges információhordozók létrehozásának kezdeményezése, elkészítése, illetve elkészíttetése
  • Ajánlatok előkészítése, szükség esetén elkészítése, kidolgozása, kereskedelmi ügyletek átvezetése a megfelelő információk átadásával
  • Fizetési fegyelem figyelemmel kísérése. Szolgáltatások bevezetésének előkészítése, felügyelete
  • Garanciális ügyintézés vevőoldali részének bonyolítása.
  • Vevőelvárások (termék, folyamat, minőség, logisztika, stb.) kommunikálása a szervezet felé, a vevőelégedettség biztosítása

Kiemelendően fontos kompetenciák a kereséskor:

  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás, új ötletek
  • Proaktivitás, célorientáltság
  • Informatikai értékesítési tapasztalat

Egyéb szakmai kompetenciák:

  • Piacismeret
  • Kereskedelmi ismeretek
  • Műszaki affinitás

Előny:

  • Windows-os rendszerek, office, egyéb programok ismerete

Egyéb személyes kompetenciák:

  • Kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos
  • Nagyfokú mobilitás, utazási hajlandóság (Vevők felkutatása és vevőlátogatások Budapesten, Magyarországon)
  • Vevőorientált gondolkodás

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el angol nyelvű szakmai, Word formátumú önéletrajzát az alábbi email címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő