www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 946493
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég esztergomi központjába keresünk kollégát értékesítési munkatárs munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkeresése
  • Piackutatás
  • Információk gyűjtése, elsősorban autóipari alkatrészek piacán
  • Értékesítés támogatása a már meglévő ügyfelek felé
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat autóipari területen, különösen a külső értékesítés
  • Felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Könyvelői ismeretek
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek
  • Erős problémamegoldó készség
  • Célorientéált, agresszív személyiség

Előnyt jelent:

Japán vagy német nyelvtudás