www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A bécsi székhelyű miKunu piacvezető online és mobil-marketing megoldásokat kínál az osztrák, magyar és török piacon működő FMCG (napi fogyasztási cikkeket forgalmazó) vállalatok számára. Szívesen tagja lennél egy dinamikusan növekvő start-up nemzetközi csapatának? Ha igen, jelentkezz

pozíciónkra.

Szeretnél részt venni egy sikeres vállalat felépítésében? Valóban nyomot szeretnél hagyni és igazi sikerre vágysz? Akkor most itt a lehetőség!

Feladatok

  • Új ügyfelek megkeresése és a magyar piacon egyedülálló mobil készpénzvisszafizetési kuponokat kínáló alkalmazásunk értékesítése,
  • meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, új megbízások megkötése.

Elvárások

  • Legalább két éves munkatapasztalat B2B értékesítési munkakörben az online és mobil szolgáltatások területén (Performance Marketing Tools, Affiliate, Online Marketing Ügynökségek stb.),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • szükség esetén utazás Magyarországon belül és bécsi központunkba.

Előnyt jelent:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség marketing, gazdálkodás, vagy menedzsment területen,
  • német nyelvtudás.

Az ideális jelölt:

  • Ambíciózus és élvezi az értékesítési munkával járó feladatokat,
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik, személyesen, írásban és telefonon egyaránt,
  • könnyen épít új kapcsolatokat, még ha nem is rendelkezik több éves értékesítési tapasztalattal,
  • magabiztosan alkalmazza a CRM eszköztárát,
  • felelősséget vállal a munkájáért és képes az önálló munkavégzésre,
  • hosszú távon gondolkodik és elkötelezett a munkája iránt.

Amit megbízónk kínál:

  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
  • részvétel magyarországi leányvállalatunk alapjainak lerakásában,
  • megbízási szerződés alapú foglalkoztatás,
  • teljesítményalapú bérezés,
  • önálló munkavégzés,
  • rugalmas munkaidő,
  • az iparági átlagot meghaladó versenyképes jövedelem.

Egyéb információ:

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol