www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 883 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

 ORION Elektronikai Kft.

 Sóskúti telephelyére

 Értékesítési munkatársat

  keres

Elvárások:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség - informatikai vagy elektronikai
  • 0-3 éves értékesítési tapasztalat

Előny

  • Szakmai tapasztalat web áruház tervezésében, működtetésében a kis és nagykereskedők, cégek, egyéni felhasználók részére történő értékesítésében
  • grafikai programok ismerete
  • Angolnyelv-tudás

Határozott fellépéssel, jó kommunikációs készséggel rendelkező, az üzleti életben rámenős, sikerorientált szakemberek pályázatát várjuk!

Munkavégzés helye: 2038 Sóskút Ipari Park, Homokbánya köz

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29,

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hegesztő

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére ker...
Jász-Nagykun-Szolnok