www.cvonline.hu

Értékesítési Munkatárs

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Társaságunk Magyarországon meghatározó középvállalkozás a víz- és szennyvíz-gazdálkodási műtárgyak gyártása területén.

 Értékesítési csapatunk bővítésére keresünk

Értékesítési munkatársat.

Feladatok:

  • Folyamatos és személyes kapcsolattartás a terület vevőkörével
  • Árajánlatok, egyéb tenderanyagok elkészítésében, műszaki megoldások kidolgozásában való aktív részvétel
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
  • Versenytársak tevékenységének figyelése, projektfigyelés
  • Jelentések, beszámolók készítése a menedzsment felé
  • Együttműködés a cég vezetőivel, szakmai tanácsadás a jövőbeni megrendelések elősegítésére

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Dinamikus, energikus, rugalmas személyiség
  • Kitűnő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz és megbízható munkavégzés, csapatszellem
  • Mobilitás

Előnyt jelent:

  • Víz-, szennyvízkezelés területén szerzett gyakorlat
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar és angol nyelven írt, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol