www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Biztonságtechnikai cég debreceni üzletébe értékesítési munkatársat keres értékesítési és adminisztratív feladatok ellátására. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció felügyelete, vezetése, készletek kezelése
  • a vállalat kapcsolódó szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú, felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • kiváló kommunikáció
  • rendszerszemlélet
  • kiváló problémamegoldó képesség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • informatika vagy elektronika területen szerzett tapasztalat
  • műszaki végzettség
  • kereskedelmi tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő