www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.

szentendrei telephelyére

értékesítési munkatársat keres.

Elvárások:

  • Legalább középfokú, gazdasági vagy kereskedelmi szakirányú végzettség
  • Nagyon erős informatikai felhasználói tudás, MS Word és Excel kiváló ismerete és használata
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Hibátlan helyesírás
  • Önállóság, ugyanakkor alkalmazkodóképesség
  • Problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk:

  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; étkezési támogatás, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • 2000 Szentendre, Dózsa György út 26.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Cégen belül a projektvezetőkkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési előkészítő feladatok elvégzése
  • Árajánlatok, szerződések készítése
  • Folyamatban lévő projektek nyomon követése

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy befejezéshez közeledő (2015) tanulmányok
  • Releváns szakmai tapasztalat (értékesítő, ügyfélszolgálatos, pénzügyi, idegenforgalmi, szállodai, műszaki területen)
  • Ha a jelentkező Szentendrén vagy vonzáskörzetében lakik
  • Határozott fellépés, kulturált megjelenés

Foglalkoztatás módja:

  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel, teljes munkaidőben
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy fényképes szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet. Kérjük a teljes munkaidős foglalkoztatásra vonatozó havi nettó bérigény megjelölését.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű