www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 828 napja lejárt

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban 9 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

FŐBB FELADATOK

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon
  • pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon a cég már meglévő ügyfelei számára
  • a meglévő ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • keresztértékesítés
  • a cég célcsoportjába illő új ügyfelek akvirálása
  • rendszeres javaslattétel a produktivitás és a hatékonyság javítására mind egyéni, mind csoport szinten.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • legalább 1 éves releváns (pénzintézeti) értékesítési tapasztalat (telefonos szakmai múlt előnyt jelent)
  • kiváló számítógép-kezelői ismeretek (ECDL minősítés előnyt jelent)
  • ügyfélközpontú magatartás
  • határozott fellépés, átlagon felüli kommunikációs készség
  • kimagasló értékesítési adottságok, beállítódás és szemlélet
  • önálló és igényes munkavégzés
  • eredmény-orientált szemlélet
  • egyéni és csapatmunkára is képes, nyitott, dinamikus személyiség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

AMIT KÍNÁLUNK

  • 2 hetes szakmai bevezetési program
  • alkalmazotti munkaviszony (alapbér és teljesítménybér)
  • az iparágban versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos képzés-fejlesztés

Érdeklődés esetén, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő