www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Spórolj.eu Kft.

Nemzetközi reklám-marketing cég, dinamikusan fejlődő szombathelyi irodájába keres új munkatársakat értékesítés és marketing területén.

Feladatok:

  • Kampányok népszerűsítése, értékesítése
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Új ügyfelek keresése
  • Tapasztalatszerzést követően értékesítési csapat vezetése

Elvárások:

  • Pozitív, motivált személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dinamizmus
  • Minimum középfokú végzettség
  • Intenzív együttműködésre nyitott, de adott esetben egyéni munkavégzésre is képes

Előnyt jelent:

  • Jó kommunikációs készség
  • Azonnali kezdés
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás, ami fix + jutalékot jelent
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos oktatás az egyéni munkatapasztalatnak megfelelően

Munkavégzés helye:  9700 Szombathely, Fő tér 10. (II.emelet)

Szombathely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezés az állásra: az alábbi email címen.

Helyek Vas
Zala
Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő