www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Mediterrán Építőház Kft.

A Mediterrán Építőház Kft. természetes kőburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozik. Budaörsi értékesítési csapata bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • közvetlen értékesítés a budaörsi bemutatóteremben
  • árajánlatok, megrendelések, számlák készítése
  • telefonon és írásban való kapcsolattartás a külföldi és a magyar beszállítókkal, magánvásárlókkal, viszonteladókkal, kivitelezőkkel, beruházó cégekkel és építészekkel
  • import és belföldi szállítások megrendelése
  • beérkező telefonhívások, e-mailek, ajánlatkérések és megrendelések kezelése
  • szakmai kiállításon való részvétel (Construma)
  • ügyvezetők munkájának segítése
  • postai küldemények kezelése

Elvárások:

  • magabiztos angol nyelvtudás (min. középfok szóban és írásban)
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
    számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet irodai alkalmazása)
  • matematikai alapműveletekben való jártasság (árajánlatok készítéséhez szükséges)
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • segítőkész, udvarias magatartás
  • magabiztos fellépés
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, komplex munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bérezés: fix alapfizetés, étkezési hozzájárulás, jutalék

Előny:

  • német nyelvtudás
  • olasz nyelvtudás
  • kereskedelmi végzettség
  • érdeklődés a természetes építőanyagok iránt

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Károly király utca 16.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével kérjük a megadott e-mail címre küldje el. Az önéletrajza mellé kérjük, írja meg pár sorban, miért szeretne cégünknél dolgozni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol