www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Az Euler Hermes – az Allianz Csoport tagjaként – a világ vezető hitelbiztosítója több mint 50 országban van jelen világszinten.

Az Euler Hermes a nemfizetésekből eredő pénzügyi veszteségek megelőzésében, illetve minimalizálásában segít ügyfeleinek.  A cég 1996 óta van jelen a magyar piacon és mind a hitelbiztosítás, mind a B2B követelésbehajtás területén piacvezető. Az Euler Hermes “mindent egy helyen” megoldást nyújt a követeléskezelés területén, a hitelbiztosítástól a kockázatelemzésen át a kereskedelmi kintlévőségek behajtásáig.

Budapesti irodánkba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek beazonosítása, felkeresése az adott régión belül.
  • Hideghívások kezdeményezése.
  • Ajánlatok elkészítése és továbbítása; ártárgyalások vezetése.
  • A szerződés részletes ismertetése és tárgyalássorozat lezárása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
  • Fordulós tárgyalások időzítése, előkészítése, sikeres lebonyolítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a társosztályokkal.
  • A tevékenység pontos, precíz, határidőre történő adminisztrálása a Csoport rendszereiben.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves értékesítési (sales és hunter) pozícióban szerzett tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalástechnikai képesség.
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.
  • Dinamikus, erős munkabírású munkatárs.
  • Képes önállóan dolgozni, de jó csapatjátékos.
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Biztos háttér a szakmai fejlődéshez egy kihívásokkal teli nemzetközi környezetben.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, 2014. október 9-ig küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő