www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Feladatok:

  • értékesítési tevékenység ellátása a cég stratégiájában meghatározott piaci területeken
  • új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • potenciális meglévő ügyfelekkel üzleti kapcsolatok ápolása
  • a cégcsoport komplett szolgáltatási portfóliójának értékesítése
  • az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, szerződések készítése és kezelése
  • igényfelmérés a lehetséges célcsoport körében, üzleti tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • a kitűzött célok megvalósítása a piaci részesedés növekedése érdekében
  • értékesítési tervek elkészítése, naprakészen tartása, rendszeres beszámolók elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • értékesítési területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • ajánlat írás és kapcsolódó dokumentációs feladatokban való jártasság
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • CRM/Sales rendszerek, folyamatok készségszintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • bejárás, albérlet támogatás
  • cafetéria

Előnyök:

  • autóipari beszállító cégnél szerzett tapasztalat
  • informatikai, vagy tanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • vezetői készség, ambíció
  • nemzetközi gyakorlat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz

Az alábbi e-mail címen.

Bővebb információ a Link megjelenítése weboldalon.

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol