www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

A Spórolj.eu Kft, egy dinamikusan fejlődő cég, amely irodabővítés céljából keres fiatalos, lendületes, ambiciózus munkatársat, a fent meghirdetett pozíciójára.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi reklám-marketing cég, dinamikusan fejlődő budai irodájába keres új munkatársakat értékesítés területen.

Feladatok:

  • értékesítés/ szolgáltatások értékesítése
  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • új ügyfelek keresése
  • tapasztalatszerzést követően értékesítési csapat vezetése

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• pozitív, motivált személyiség
• problémamegoldó képesség
• kreativitás
• intenzív együttműködésre nyitott, de adott esetben egyéni munkavégzésre is képes

Előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás, ami fix + jutalékot jelent
  • alkalmazotti jogviszony
  • előrelépési lehetőség
  • elegáns munkakörnyezet
  • napi visszajelzés a munkavégzésről
  • folyamatos oktatás az egyedi munkatapasztalatnak megfelelően

A munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola