www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 973 napja lejárt

LP ELEKTRONIK Szolgáltató Kft.

Kereskedelmi csapatunk bővítéséhez keresünk új

Értékesítési munkatársat

Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek értékesítése
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Megrendelések felvétele, ajánlatok előkészítése.
  • Német és angol nyelvű kommunikáció a partnerekkel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Értékesítői munkában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Budapesti vagy pest megyei állandó lakhely
  • Műszaki beállítottság

 Előny:

  • Elektronikai alkatrészek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Nyomtatott áramkörök átfogó ismerete
  • Villamosmérnöki végzettség.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Korszerű munkakörülmények
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Egyéb juttatások:  mobiltelefon használat.

 Munkavégzés helye:

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mailcímre kérjük elküldeni:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol