www.cvonline.hu

értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

 A QUAESTOR Csoport telekommunikációs projektjeihez

munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Feladatok és felelősség:

  • üzleti infokommunikációs, rendszerintegrációs szolgáltatások (IT, alkalmazásfejlesztés, mobil-, és vezetékes hang, adat, internet) területén tevékenykedő menedzserekkel való együttműködés, munkájuk teljes körű támogatása;
  • egyedi ajánlatok, kalkulációk, szerződések, visszaigazolások készítése, értékesítési projektekben való aktív részvétel;
  • napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása;
  • intenzív kapcsolattartás (telefonos és e-mail-es) meglévő ügyfelekkel, gyártókkal, belső társterületekkel;
  • helyszíni felmérések koordinálása, folyamataiban való részvétel.

Elvárások:

  • Műszaki/informatikai vagy közgazdasági végzettség
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office alkalmazások (Word, PowerPoint, Outlook), Excel magas szintű ismerete;
  • műszaki beállítottság;
  • affinitás és elhivatottság az értékesítés iránt;
  • kiváló szóbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált szemléletmód;
  • önálló, kitartó és precíz munkavégzés;
  •  talpraesett, proaktív személyiség;
  • kiváló stressz tűrő és problémamegoldó képesség;
  • min. 2 éves munkatapasztalat.

Amit ajánlunk:

Versenyképes jövedelmet, fejlődési lehetőséget, nemzetközi csapatot, stabil munkakörülményeket.

Munkavégzés helye:

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol