www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

A TeleTrade Dow Jones a világ egyik legnagyobb brókercége, mely 30 országban van jelen, több mint 200 képviseleti irodával. Az 1994-ben alapított TeleTrade mára az egyik legelismertebb pénzügyi tanácsadó céggé nőtte ki magát.

Feladatok:

  • Cégünk meglévő ügyfeleivel történő kapcsolattartás
  • A cég marketing projektjeiben való aktív közreműködés
  • A vállalat belső szabályainak ismerete és betartása
  • Minden kapcsolódó adminisztrációs feladat elvégzése

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Magas szintű kommunikációs és együttműködési készség jellemzi
  • Értékesítési vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattal bír
  • Jól tud csapatban dolgozni
  • Legalább középfokú végzettsége van, felsőfokú végzettség előny

Elvárások:

  • Fegyelmezett, rendezett személyiség
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Gyakorlatias, proaktív személyiség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Előny a gazdasági/ pénzügyi/ kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix, Versenyképes jövedelem + bónuszok
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló, fiatal csapat
  • Irodai munka
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Ha úgy gondolja, hogy Ön az ideális jelölt, akkor küldje el fényképes önéletrajzát az alább megadott email címünkre.