www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

Régió: Hajdú-Bihar

UPC Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 817259
UPC fejléc

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

 A debreceni személyes ügyfélszolgálati irodába, részmunkaidős -6 órás- munkavégzésre munkatársat keresünk

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • középfokú végzettség és felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalat
  • magas szintű kommunikációs készség és probléma megoldó készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, magas empátiakészség, stresztűrő képesség, kedves, de határozott fellépés,
  • precizitás és pontosság
  • a vállalati standard folyamatok és szabályok pontos betartása és az azon belül adódó mozgásterek rugalmas kihasználása,
  • termék és szolgáltatás ismerete,
  • rugalmasság és nyitottság,
  • teljesítmény központúság,
  • önálló munkavégzés,
  • csapatszellem,
  • erkölcsi bizonyítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kereskedelmi, pénzügyi végzettség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban - fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • értékesítési és megtartási tevékenység a minél magasabb értékesítési és megtartási arány elérése,
  • a UPC minden termékének és szolgáltatásának pontos ismerete Ügyfelek magas színvonalú tájékoztatása,
  • az ügyfélforgalom teljes körű kiszolgálása kezelése Minőségi és mennyiségi ügyfélkiszolgálás, ügyfél-elégedettség növelése érdekében
  • az ügyfélkiszolgáláshoz szükséges programok, folyamatok pontos ismerete naprakész ismeretek
  • a vállalat belső szabályainak ismerete és betartása zökkenőmentes működés,
  • készpénzes és bankkártyás befizetések kezelése, szabályok betartása. - - pénzbefizetéssel, hátralékkezeléssel kapcsolatos feladatok végzése
  • együttműködés és kapcsolattartás a kollégákkal és társosztályokkal (műszak, marketing, pénzügy stb.) a standard vállalati kommunikáció, együttműködés fenntartása,
  • irodai adminisztráció elvégzése (riportok, jelentések, statisztikák készítése) - a kirendeltség napi munkájának elvégzése,
  • képzéseken, oktatásokon való részvétel, egyéb termék/szolgáltatás értékesítéséhez szükséges végzettség megléte
  • minden a fentiekben nem részletezett, de az értékesítési munkakörhöz szervesen és logikusan kapcsolódó feladatok elvégzése vezetői utasítás alapján
  • munkavédelmi és tűzvédelmi előírások szigorú betartása rendkívüli eseménymentes munkavégzés,
  • új munkatársak betanítása mentorként
  • pénztárosi teendők ellátása:
  • napi pénztármozgások kezelése, rögzítése és nyilvántartása, napi zárás,
  • pénzkezelési szabályok betartása, betartatása, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, adminisztráció vezetése.
  • az irodai pénztár kezelése során teljes anyagi felelősséggel tartozik.
  • eszközkészlet kezelésével kapcsolatos teendők ellátása:
  • raktárkészlet naprakész nyilvántartása, adminisztrálása a vállalati rendszerekben
  • rendszeres, eseti leltár készítése a raktárkészletről vezetői utasítás alapján
  • kapcsolattartás a vállalati központi raktárral, a logisztikai partnerekkel
  • az üzlet zavartalan eszközellátottságának, eszközforgalmának biztosítása (megrendelés, visszaszállítás)
  • műszaki cikk eladói tevékenység

Munkavégzés helye:

Debrecen

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc