www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • középfokú végzettségű
  • értékesítési területen szerzett tapasztalattal bír
  • pozitív, értékesítés orientált szemléletű
  • jól tud csapatban dolgozni
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • magas szintű kommunikációs és együttműködési készség jellemzi
  • problémamegoldó képessége kiemelkedő

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • versenyképes juttatási csomag: (mobiltelefon, laptop, vállalati gépjármű, teljesítményalapú bónusz-rendszer)
  • kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • kiváló csapat

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • egyéni értékesítési tervszámok teljesítése
  • kiadott címanyag feldolgozása
  • szoros kapcsolattartás a vezetővel, értékesítőkkel a hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása
  • az ezzel összefüggő szerződések megkötése, rögzítése a támogató rendszerekben
  • a helyi versenytársi helyzet ismerete és az információk továbbítása
  • időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése (status riport, kampányriport)
  • helyi értékesítési kampányokban részvétel
  • a vállalat belső szabályainak ismerete és betartása
  • értékesítést támogató rendszerek ismerete
  • minden kapcsolódó feladat elvégzése a vezető utasítása alapján

Munkavégzés helye:

Debrecen

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.