www.cvonline.hu

Értékesítési Munkatárs

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

A Sprinter Futárszolgálat Kft. 15 éves múlttal rendelkezik a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén. Csomagforgalmunk folyamatosan növekedésének eredménye, hogy mára a piac egyik meghatározó csomagszállítói lettünk. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók.

Értékesítési csapatunkba keresünk

Értékesítő munkatársat

Eredményszemléletű, határozott személyiséggel, kellő rugalmassággal rendelkező, sikerorientált kollégát várunk csapatunkba.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek akvirálása, tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
  • Egy-egy szektor teljes felkutatása és felmérése, proaktív kapcsolatépítés.
  • Cég profiljába illő, új irányvonalak kitalálása, az abban lévő lehetőségek maximális kiaknázása.
  • Szolgáltatási portfolió bővítése, belföldi kiscsomag-szállítással kapcsolatos szolgáltatási elemek (pl. raktározás, nemzetközi szállítás) értékesítése.
  • Részvétel forgalomnövekedést biztosító akciók kidolgozásában, végrehajtásában.

Elvárásaink:

  • B2B, B2C illetve szolgáltatás személyes értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Sikerorientált, az eredmények elérése érdekében kitartó, a célok teljesítése iránt elhivatott.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
  • Önállóan végzett munkára való képesség, stressz tűrés.
  • Minimum középfokú végzettség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Saját gépkocsi.
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Fix alapjövedelem, teljesítményhez igazodó versenyképes juttatások.
  • Teljesítményhez kötött céges autó.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Kelet-magyarország.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és jövedelemigény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Csongrád
Bács-Kiskun
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Heves
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő