www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • Company_icon SalesTalents Hungary
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként jól ismert, innovatív alkatrésztisztító technológiákat kínáló partnerünk az ipari szegmens számára szállít különféle termékeket, berendezéseket és kínál ehhez kapcsolódóan szolgáltatásokat. A környezetvédelmi elkötelezettség mellett fontos küldetésüknek tekintik a munkavállalók jóllétét és megbecsülését. A magyar piacon is jól ismert vállalat amelyik korábban amerikai, ma viszont angliai központtal rendelkezik kereskedelmi csapatának fejlesztésére keres

Értékesítési munkatársat

Pest megyei központtal.

A kihívás:

Az adott területen a vállalat termékeinek népszerűsítése, az értékesítés növelése új partnerek felkutatásán és megnyerésén, illetve a meglévő ügyfeleknél a termékportfolió bővítésén keresztül.

A kiemelt feladatok közé tartozik

  • az adott területen a társaság területi képviseleti feladatainak ellátása.
  • új partnerek és projektek felkutatása, ajánlatok kidolgozása.
  • a meglévő partnerkör kezelése, új szolgáltatások ismertetése, kapcsolatok ápolása.
  • ipari végfelhasználók folyamatos információkkal való ellátása, illetve az ügyfelek oktatása.
  • figyelemmel kísérni a versenytársak tevékenységét.
  • a napi, illetve egyéb adminisztráció elkészítése mellett az ügyféllátogatásokból származó információk rögzítése a vállalati CRM rendszerben.

Az ideális pályázó rendelkezik

  • minimum középfokú végzettséggel. (műszaki végzettség előny)
  • minimum 2 év tapasztalattal ipari B2B értékesítési területen az utóbbi 5 évben.

A munkakör ellátásához versenyképes juttatási csomag mellett megbízónk minden szükséges munkaeszközt és támogatást is biztosít.
Budapest, illetve Pest megyei pályázók jelentkezését is várjuk.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük, fényképes önéletrajzát, pályázatát küldje el részünkre a lenti címre:

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű