www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 5 napja lejárt
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • legalább 2 éves telefonos értékesítési tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • bizonyíthatóan kiemelkedő értékesítési eredmények a korábbi pozíció(k)ban
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • határozott fellépés, átlagon felüli kommunikációs készség
  • kimagasló értékesítési adottságok, beállítódás és szemlélet
  • eredményorientáció és kitartás
  • önálló és igényes munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

FELADATOK

  • hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon
  • az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • keresztértékesítés
  • tájékoztatás a Cofidis termékeivel, a hitelnyújtás folyamatával, felépítésével kapcsolatos kérdésekben
  • válasz a felmerült kérdésekre, megoldás keresése a problémára
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

AMIT KÍNÁLUNK

  • szakmai bevezetési program
  • folyamatos képzés-fejlesztés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fiatal, lendületes csapat
  • biztos munkáltatói háttér
  • színvonalas munkakörülmények
  • versenyképes fix alapbér + teljesítmény-arányos prémium
  • béren kívüli juttatások

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.