www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gomba és komposzt előállító cége Gombakereskedelmi ágazatába

Értékesítési munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Ártárgyalásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a gombabeszállítókkal
  • Új piaci lehetőségek feltárása a termékfejlesztési-és marketing csoport adatai alapján
  • Az ágazat munkájának szervezése
  • A csomagolás és a szállítmányozás fejlesztése, hatékonyságának növelése
  • Értékesítési statisztikák, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár/gazdasági/kereskedelmi iskolai végzettség
  • 2-3 év értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Német és angol nyelv tárgyalóképes/ felsőfokú ismerete szóban és írásban
  • Jó csapatjátékos
  • Határozott fellépés, jó szervezőkészség
  • Csomagolástechnikai ismeretek
  • Jó tárgyalóképesség
  • Jó kommunikáció készség
  • Alkalmazkodókészség, empátia
  • Magas terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Friss áru kereskedelmi ismeretek
  • Mezőgazdasági és élelmiszeripari kereskedelmi tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
  • Kiváló munkakörülmények
  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2364 Ócsa, Külterület

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Ócsa
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német