www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 247 napja lejárt

A Ross Mould Nemzetközi Kft keres

Értékesítési munkatársat

FŐBB FELADATOK:

  • üvegipari öntőforma szerszámok európai értékesítése
  • kapcsolattartás az európai és észak-amerikai ügyfelekkel
  • árajánlatok készítése
  • aktív részvétel nemzetközi tenderekhez kapcsolódó pályázatokon

A POZÍCIÓ SIKERES BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES FELTÉTELEK:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikáció készség szóban és írásban
  • határozott fellépés, dinamizmus, kreativitás
  • jó szervezőképesség, önállóság és precizitás a feladatok ellátásában
  • csapatszellem a kollégákkal való együttműködésben
  • multinacionális környezetben való tájékozódás és gondolkodás képessége

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • nemzetközi értékesítésben szerzett, 3-5 éves gyakorlat
  • műszaki rajzok olvasása
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • az elvárásokkal arányos, versenyképes jövedelem
  • jó munkafeltételek és körülmények
  • biztos vállalati háttér
  • emberközpontú vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Miskolc

Helyek Miskolc
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol