www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.
Hirdetés azonosító: 1037901

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk értékesítési munkatársi pozícióba precíz és támogató kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok:

- Területi értékesítők / Key Account Managerek munkájának teljes körű háttértámogatása
- Ajánlatok, szerződések készítése
- Adminisztrációs feladatok végzése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel (ajánlatok kiküldése, időpontok leegyeztetése)

Elvárások:

-Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
-Műszaki érdeklődés
-Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk!
-Informatikai ismeretek: Microsoft Office; SAP előny
-Minimum alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (magasabb szintű ismeret előny)
-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Segítőkész, támogató attitűd

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
-Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
-Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján