www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Országos hallókészülék szaküzlet hálózattal rendelkező világszínvonalú, nemzetközi cég magyarországi leányvállalata keres

Értékesítési munkatársat

8 órás munkakörbe

Feladatok:

  • Ügyfél fogadás, tanácsadás
  • Ügyfél adatok adminisztrációja
  • Időpont előjegyzések koordinálása személyesen és/vagy telefonon
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, számlázás, pénztárgép kezelés
  • Helyi értékesítési csatornák feltérképezése
  • Leltározás

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség alapkövetelmény
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Számítógépes alapismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs-és szervező képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív, nyitott személyiség, sikerorientáltság
  • Proaktivitás és terhelhetőség
  • Értékesítői szemlélet

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
  • GYSE végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés+cafetéria
  • Igényes munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő