www.cvonline.hu

Értékesítési Munkatárs

  • A hirdetés 424 napja lejárt

A C-Vision Kft. a Cisco (TANDBERG) vizuálkommunikációs eszközökkel és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtásával, valamint informatikai üzemeltetéssel foglalkozik.

  Komplett megoldásokat kínálunk kis,- közép-, valamint multinacionális cégek részére; a tervezéstől, a megvalósításon keresztül a tréningig, illetve a folyamatos szervizszolgáltatásig.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk

 fiatalos, agilis

Értékesítési Munkatársat

Feladatok:

  • Audiovizuális és informatikai termékek és szolgáltatások értékesítése;
  • Desktop IT üzemeltetési szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélmegtartás
  • Új ügyfelek akviráása
  • Árajánlatok készítése, szükséges adminisztráció elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2 év szakmai tapasztalat értékesítési/ műszaki területen
  • Társalgási (középszintű) aktív angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság.

Előnyök:

  • IT/Telecom szegmensben szerzett értékesítési tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás (Fix + jutalék; próbaidő után cafeteria)
  • Személygépjármű biztosítása a munkakör ellátásához
  • Lendületes, összetartó, őszinteséget alapvető értékként kezelő csapat.

Munkavégzés helye:

Budapest, VI.kerület, illetve országosan

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol