Értékesítési munkatárs -Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4670)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.01.
Jelentkezési határidő: 2016.07.07.
Hirdetés azonosító: 1058739
lejárt

Dinamikus, lendületes munkatársat keresünk bővülő székesfehérvári értékesítési csapatunkba!

Értékesítési munkatárs - Székesfehérvár

Feladatok:

A Pannonjob HR szolgáltatásainak értékesítési tevékenységének támogatása az alábbiak szerint:

- Bejövő ajánlatkérések kezelése, igények egyeztetése a leendő megbízókkal, tárgyalási időpontok egyeztetése, tárgyalásokon való részvétel
- Ajánlatok teljes körű előkészítése (szövegezés, kalkulációk, árazás előkészítése), jóváhagyatása
- Ajánlatok kiküldése, utánkövetése (telefon, e-mail), adminisztrálása
- Szerződések előkészítése
- Komplex szolgáltatási ajánlatok, tenderek kidolgozásában való részvétel
- Hírlevelek, akciók esetén azok telefonos utánkövetése
- Egyéb az értékesítési területet érintő feladatok ellátása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)

- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség, gyors tanulási képesség, analitikus gondolkodás
- Adminisztrációs, asszisztensi, értékesítés területen szerzett releváns tapasztalat előnyt jelent
- Csapatjátékos beállítottság, önálló munkavégzési képességgel
- MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
- Dinamikus, lendületes csapat

- Változatos, kihívásokkal teljes feladatkör
- Fejlődési lehetőség egy vezető HR szolgáltatónál
- Versenyképes kompenzációs csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.