www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs (shop)

UPC fejléc

Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Igyekszünk mindent megtenni ügyfeleink elégedettségéért: meghallgatjuk és megértjük ügyfeleink igényeit, a legkorszerűbb technológiát kínáljuk számukra - egyszerűen és felhasználóbarát módon.
Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • legalább középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezik
  • ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalattal bír
  • értékesítési szemléletű
  • kiemelkedően jól kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeretekkel bír
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség is az ideális pályázó ismérve
  • kitűnően kezeli a stresszt
  • szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • telekommunikációs termékek, szolgáltatások ismerete
  • angol nyelv közép szintű ismerete

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása
  • a személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása
  • az ügyféllel való egyeztetés során annak felmérése, hogy a portfóliónkból mire lehet még szüksége
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása
  • ügyfélpanaszok kezelése
  • pénztárosi teendők ellátása (napi pénztármozgások kezelése, rögzítése és nyilvántartása; napi zárás, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, adminisztráció vezetése)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

UPC lábléc
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás