www.cvonline.hu
Értékesítési munkatárs (Referenciaszám: PJ2934)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.10.17.
Hirdetés azonosító: 858012
lejárt

A Pannonjob Kft. a legnagyobb hazai tulajdonban lévő HR szolgáltató vállalat Magyarországon, amely munkaerő-közvetítési, munkaerő-kölcsönzési, bérszámfejtési, tréning illetve HR tanácsadási szolgáltatásokat nyújt megbízói számára. Cégünket a családias légkör, emberközpontú munkakultúra jellemzi, miközben folyamatosan törekszünk ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálására és folyamataink fejlesztésére.

Székesfehérvári értékesítési csapatunkba keresünk kollégát, az alábbi munkakörbe:

Értékesítési munkatárs

Feladatok:

  • Bejövő ajánlatkérések megválaszolása, elsősorban telefonos igényfelmérések lebonyolítása
  • Ajánlatok előkészítése, összeállítása
  • Potenciális ügyfelek megkeresése, tárgyalási időpontok egyeztetése
  • Az értékesítési vezető napi munkájának támogatása
  • Céges rendezvények megszervezésében való részvétel
  • Hírlevelek, rendezvények telefonos utánkövetésében való részvétel
  • Alternatív értékesítési módszerek és csatornák feltérképezése
  • Ügyfél adatok, és ajánlatok adminisztrációja, riportok készítése
  • Az értékesítési csapat munkatársaival, valamint a többi területtel történő szoros együttműködés

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú végzettséggel és minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • Értékesítési területen 1-2 éves tapasztalatot szerzett, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Csapatjátékos, kiválóan kommunikál mind szóban mind írásban
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Valódi csapatmunka
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Perényi Ágota kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.