Értékesítési Munkatárs Ragasztás és Festék Technikai Területre

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Több mint 25 éve működő kereskedelmi cég keres munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok

  • Értékesítési terv készítése, megvalósítása
  • Új potenciális vevők felkutatása
  • Szakmai csapat felépítése és koordinálása
  • Piaci igényekhez igazodó készletgazdálkodás megvalósítása
  • Részvétel a stratégiatervezésében
  • Ragasztás és festék technikus kollégák munkájának szervezése, szakmai továbbfejlesztése
  • Telephelyek ragasztó- és festékértékesítésének előmozdítása
  • Naprakész ágazatot érintő dokumentáció vezetése
  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett 5-8 éves releváns tapasztalat
  • Értékesítési véna
  • Naprakész és nagyon alapos piaci és termék ismeret (festék, ragasztás, összetétel, ár, piaci pozíció)
  • Magabiztos, jó kommunikációs képesség
  • Vezetői attitűd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Fa és/vagy fém felületkezelésben szerzett többéves gyakorlat
  • Szórástechnikában szerzett ismeretek
  • Bútoriparban szerezett tapasztalat

Előny

  • Egyéb nyelvismeret
  • Csiszolás, felületkezelésben, egyéb tömítéstechnikában szerzett tapasztalat
  • Technológiai ismeretek
  • Faipari mérnök végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Oktatások, tréningek, szakmai fejlődés
  • Céges gépjármű a feladat ellátáshoz
  • Eredményen alapuló motivációs rendszer

Jelentkezés önéletrajzzal és bérigény megjelölésével!