Értékesítési munkatárs - nyomdai és grafikai szolgáltatások területén

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 815014
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Dinamikus, hosszú távon gondolkodó értékesítési munkatársat keresünk nyomdai és grafikai szolgáltatásokkal foglalkozó ügyfelünk részére.

Feladatkör, felelősségek:    • Nyomdai és grafikai szolgáltatások értékesítése KKV ügyfélkörben

• Új ügyfelek felkutatása, megoldások kialakítása az ügyfél igényeinek megfelelően

• Meglévő ügyfélkör kezelése

• Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

• Együttműködés az értékesítési csapat többi tagjával

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Min. középfokú végzettség

• Nyomdaipari értékesítési tapasztalat mindenképpen előnyt jelent, de annak hiánya nem kizáró ok, amennyiben rendelkezik az alábbi tapasztalattal:

• grafikusi végzettség vagy

• papír-, vagy nyomdaipari tapasztalat vagy

• reklámügynökségi, kiadói tapasztalat

• Proaktív, önálló munkavégzésre képes személyiség

• Rugalmasság, jó problémamegoldó készség

• Eredményorientáltság, kudarctűrés

Nyelvtudás:    Angol nyelvtudás előnyt jelent a pozíció betöltése kapcsán

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nyomdai és grafikai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalat.

Az alapfizetésen felül megbízónk jutalékot fizet az értékesítés volumene után.

Miért csatlakozzon éppen megbízónk csapatához?

Mert:

· Fiatalos, dinamikus a csapat,

· Emberközpontú a munkahely,

· Hosszútávra szóló lehetőséget kínál.

Jelentkezését a bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.