www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs Nyíregyháza

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • középfokú végzettségű és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,
  • értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalata van,
  • magas szintű kommunikációs készség és probléma megoldó készség jellemzi,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, magas empátiakészség, stresztűrő képesség, kedves, de határozott fellépés jellemzi,
  • precíz és pontos
  • képes a vállalati standard folyamatok és szabályok pontos betartására és az azon belül adódó mozgásterek rugalmas kihasználására,
  • termék és szolgáltatás ismerettel rendelkezik,
  • rugalmas és nyitott,
  • teljesítmény központú,
  • képes az önálló munkavégzésre,
  • csapatszellemű,
  • erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik.

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása,
  • a személyes ügyfélszolgálati irodába betérő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása,
  • az ügyféllel való egyeztetés során annak felmérése, hogy a portfóliónkból mire lehet még szüksége,
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről,
  • a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása,
  • ügyfélpanaszok kezelése,
  • pénztárosi teendők ellátása (napi pénztármozgások kezelése, rögzítése és nyilvántartása; napi zárás, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, adminisztráció vezetése).

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kereskedelmi, pénzügyi végzettség

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez

Állás adatai:

Állás azonosító:1938
Pozíció pontos megnevezés:Értékesítési munkatárs Nyíregyháza
Munkavégzés helye:Nyíregyháza
Szakterület:Személyes értékesítés - Üzlethálózat
Szerződés típusa:Határozatlan idejű
Napi munkaidő:Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő:2017.08.31.

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet
tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.