www.cvonline.hu
Értékesítési munkatárs (mezőgazdasági gépek területére)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1087452
lejárt

Dinamikusan fejlődő minőségi mezőgazdasági gépek és berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó megbízónk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a cég által forgalmazott mezőgazdasági gépek értékesítése
  • új ügyfelek felkutatása, illetve a meglévőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • az üzleti céloknak megfelelően az értékesítési stratégia kialakítása, megvalósítása
  • piackutatás, az igények felmérése, folyamatos figyelemmel kísérése
  • egy teljes régió értékesítési feladatainak ellátása (Bács-Kiskun megye, Pest megye)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (előny: mezőgazdasági, gépészmérnöki vagy gazdasági agrármérnöki)
  • műszaki beállítottság
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • folyamatos utazási hajlandóság
  • előny az angol vagy német nyelvtudás
  • jó ügyfélkapcsolat kezelési képesség
  • határozott, magabiztos személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet)
  • előny a hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • céges autó
  • mobiltelefon
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • változatos munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.