www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs-hideg hívások

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Üzletvezetési tanácsadó céghez keresünk

Értékesítési munkatársakat

Feladat:

  • Meglévő adatbázisból, hideg hívások és ügyfél hívások indítása -szakkiadványok ajánlása, konferenciákon részvételi lehetőségek, vállalkozásokat elősegítő fórumok indítványozása-  számítógépes felületen ezek rögzítése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szerződéskötés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • telefonos vagy személyes értékesítési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • kitartás és magabiztosság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett heti 40 órás munkaviszony, aktív hívásindítás napi 6 óra.
  • Versenyképes kereseti lehetőség (alapbér+jutalék)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések, tréningek

Munkaidő:

  • H-P heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő