www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs (Győr, Miskolc, Budapest)

  • A hirdetés 1749 napja lejárt

A Bónusz Brigád Magyarország piacvezető közösségi vásárló oldala. Folyamatosan növekvő, fiatalos, energikus szervezetünkbe

Értékesítési munkatársat

keresünk

Győrbe, Miskolcra és Budapestre

Feladatok:

  • Minőségi szolgáltatást nyújtó partnerek felkutatása és személyes megkeresése
  • A Bónusz Brigád üzleti modelljének ismertetése
  • Megfelelő segítségnyújtás a szolgáltatási csomag kialakításában
  • Szerződéskötés a partnerekkel
  • Az ajánlat életciklusának végigkísérése, kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • Minimum 2 éves értékesítési tapasztalat
  • Alapos helyismeret Budapesten, kiterjedt kapcsolatrendszer előny
  • Kulturált, de egyben határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Szépségiparban és/vagy vendéglátóiparban és/vagy szállodaiparban szerzett kereskedelmi tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Jókedvű, egymást segítő, fiatal csapat
  • Országosan fejlődő szervezet
  • Változatos munkakör, fejlődési lehetőség
  • Teljesítménytől függő bérezés felső határ nélkül
  • Kreativitásoddal, véleményeddel te is hozzájárulhatsz a Brigád fejlődéséhez

Kérünk, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, rövid, lényegre törő, fényképpel ellátott önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével, legkésőbb 2012. augusztus 10-ig küldd el az alábbi e-mail címre.

Helyek Miskolc
Győr
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő