www.cvonline.hu
Értékesítési munkatárs - Budapest
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.14.
Hirdetés azonosító: 920151
lejárt

Kiemelt mobilkommunikációs partnerünk számára keresünk Budapestre az alábbi pozícióba jelentkezőket mielőbbi kezdéssel hosszú távú munkavégzésre:

Értékesítési munkatárs- Budapest

Főbb feladatok

  • Mobil és internetszolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése;
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;
  • Tevékenység adminisztrációja.

Ideális jelölt

  • Érettségi vizsgával rendelkezik;
  • Ügyfélorientált beállítottságú;
  • Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem;
  • Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt;
  • A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat;
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség;
  • Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző;
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Előnyt jelent

  • Személyes ügyfélkapcsolati és értékesítési munkában szerzett tapasztalat;
  • MNB szakvizsgával vagy megfelelő gazdasági végzettséggel vagy közgazdasági szakközépiskolában pénzügyi szakirányon szerzett érettségivel rendelkezik;
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Azonnali munkakezdés vállalása.

Megbízónk hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes bérezést, kiváló munkakörülményeket, betanítást és folyamatos fejlesztést biztosít!

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben az 'értékesítési munkatárs Budapest' feltüntetésével küldje el Dervaderics Dániel részére e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre.