www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (5812_14)

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Értékesítési munkatársakat
(hirdetés-szervezés)
keresünk Megbízónk részére, az iOS és Android rendszerekre piacvezető alkalmazást fejlesztő hazai vállalkozás részére

Ön lesz a kiválasztott, ha
-képes az elkötelezett, kitartó munkavégzésre;
-szolgáltatások B2B értékesítésében legalább 2 éves gyakorlattal rendelkezik;
-önálló, pontos, precíz munkavégzése mellett nyitott személyiséggel, kitűnő kommunikációs készséggel rendelkezik;
-van otthoni internet-kapcsolata, az MS Office nem ismeretlen Önnek;
-erős belső motivációja van a lehető legjobb eredmények elérésére, a problémák helyett a megoldásokkal foglalkozik, és elébe megy a feladatoknak;
-nem gondolja úgy, hogy Ön „kész” szakember, ezért hajlandó lesz folyamatosan képezni magát a céges belső képzéseken.

Előnyök
-hirdetés-szervezésben, hirdetések és/vagy szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat;
-angol nyelvismeret;
-számlaképesség.

Feladatok
-új ügyfelek felkutatása a lakhelyének megfelelő földrajzi területen;
-értékesítési tárgyalások megszervezése, lebonyolítása: a képviselt szolgáltatás bemutatása a leendő ügyfél igényeire szabva;
-szerződéskötés: javaslattétel a leendő ügyfél számára legkedvezőbb szolgáltatás-csomagra, a szerződés adminisztratív ügyintézése;
-az értékesítéshez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok (heti tevékenységi jelentések) határidőre történő elvégzése;
-piaci információk gyűjtése, rendszerezése, továbbítása a területi vezető/értékesítési vezető felé;
-részvétel a Megbízó által szervezett belső képzéseken.

Juttatások:
-teljesítményfüggő, kiemelkedően magas arányú jutalék;
-belső szakmai képzések.

Egyéb
-mellékfoglalkozásként is végezhető a tevékenység;
-alkalmazotti jogviszony kizárt;
-ügynökök kíméljenek – motivált értékesítőket keresünk!

Munkavégzés helye
-Győr – Mosonmagyaróvár - Sopron

-Jelentkezését és fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben várjuk a E-mail cím megjelenítése címre!