www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 550 napja lejárt

 Az AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviselete egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, a szünetmentes áramellátás területén piacvezető helyet elfoglaló cég.

Felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Feladat leírása:

  • A cég ügyfélkörének bővítése, üzletszerzés
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki megoldások kidolgozása, szerződések megkötése
  • Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése
  • Ügyfélkapcsolat ápolás

Elvárások:

  • Villamos ipari felsőfokú végzettség
  • Német v. angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Értékesítési tapasztalat műszaki termékek területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás, dinamizmus, terhelhetőség, ápolt üzleties megjelenés

Előny:

  • Ügyfélkör, aktív partnerkapcsolatokkal
  • Áramellátási területen szerzett értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony a kezdetektől
  • Alapbér + jutalék
  • Meglévő ügyfelek átadása
  • Teljes körű szakmai tréning és folyamatos támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Biztos szakmai és anyagi háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Elegáns munkakörnyezet
  • Gépkocsi, Ipad, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Amennyiben nem dolgozott értékesítőként, kérjük, ne küldje el jelentkezését, mert sajnos nem fogjuk tudni interjúra hívni Önt. Megértését köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol