www.cvonline.hu

Értékesítési mérnök

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Több éves értékesítő mérnök tapasztalattal rendelkezel és van ismereted a kábelgyártással kapcsolatban? Emellett még az angol nyelvet is tárgyalási szinten beszéled? Kihívásokkal teli, folyamatosan mozgásban tartó pozícióba keresi leendő munkatársat kecskeméti megbízó partnerünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ajánlattétel, szerződések kezelése

  • Új potenciális partnerek felkutatása

  • A meglévő ügyfélkör ápolása

  • Együttműködés az értékesítőkkel

  • Előrejelzések készítése

  • Értékesítési adatok értékelése

Elvárások:

  • Mérnök szakirányú végzettség

  • Értékesítési tapasztalat

  • Tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség

  • Csapatjátékos

  • Utazási hajlandóság

  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

Előny:

  • Kereskedelmi/gazdasági végzettség

  • cseh/szlovák/német vagy francia nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás

  • Jó munkakörülmények, fejlődő munkakörnyezet

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség nemzetközi háttérrel

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.