www.cvonline.hu

Értékesítési mentor

  • Company_icon AEGON Magyarország
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, vállalatunk egy sikeres nemzetközi program kulcsszereplőjeként

munkatársat keres

Amit kínálunk:

  • Fix megbízási díj, mely az átlagkereset többszöröse
  • A megbízási díjon felüli bónuszrendszer
  • Egymás iránti tisztelet
  • Nyitott, bizalmi, támogató légkör, együttműködésen alapuló kultúra
  • Modern, innovatív, fiatalos környezet
  • Lehetőség önálló kezdeményezések megvalósítására
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningek

Téged keresünk, amennyiben:

  • Van legalább 4 év értékesítési és legalább 1 év értékesítés szervezési területen szerzett tapasztalatod, gyakorlatod – elsősorban biztosítási területen
  • Van tapasztalatod abban, hogyan kell mentorként tevékenykedni
  • Képes vagy tervezni, szervezni, motiválni
  • Sikeres vagy komplex feladatok önálló megoldásában
  • Versenyző alkat vagy, szeretsz egyénileg és csoport szinten is nyerni
  • Szeretsz kreatív, nyitott szervezetben dolgozni, ahol kíváncsiak a véleményedre, innovatív ötleteidre
  • Precizitás és munkáddal szembeni igényesség, felelősségtudat jellemez

Feladatok:

  • A hozzád rendelt tanácsadók fejlesztése, képzések és tréningek tartása
  • A csoportodba tartozó értékesítők támogatása, fejlesztése, motiválása
  • Tárgyalások közös levezetése a programban résztvevő tanácsadókkal
  • A közös tárgyalások eredményének kiértékelése, coach szemléletű személyes meetingek keretében
  • Értékesítési tervek elérése az ügyféligények maximális betartásával
  • Az értékesítési tervekhez kapcsolódó mentor rendszer fejlesztésében aktív részvétel
  • A mentoring tevékenységhez tartozó teljesítménymutatók kontrollingja, szükség esetén beavatkozás a résztvevő értékesítők munkájába
  • Heti riportálás, kimutatások készítése a projekt vezetője felé
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningeken való részvétel
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Biztosítási menedzser, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű