www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyei „Tiszahát” igazgatósága irodahálózatának bővítése kapcsán az alábbi területre keres pályázóakt:

Elvárások:

  • Lehetőség szerint felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Tanulási hajlandóság, új technológiák alkalmazása
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • Karrier út magasabb pozíció felé
  • Versenyképes javadalmazás, vonzó jutalom utak
  • Induláskor kezdő támogatás

Feladatok:

  • Értékesítési csoport vezetése, fejlesztése, létszámtervek megvalósítása
  • Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása
  • Új kollégák mentorálása, folyamatos coachingja
  • Értékesítési és állományápolási tervek megvalósítása
  • Közvetlen beszámolási kötelezettség az ügynökségvezető felé

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egész területe. Irodáink: Nyíregyháza, Kisvárda, Mátészalka, Fehérgyarmat, Nyírbátor, Vásárosnamény, Tiszavasvári, Újfehértó.

Jelentkezését e-mailben kérjük az alább megadott e-mail címre.