www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. újonnan megalakult Interaktív Kereskedelmi Osztályára keres - a jelenlegi és jövőbeli termékei internetes piacra viteléhez internetes

értékesítési menedzsert.

Feladata az internetes kereskedelemhez kapcsolódó különböző kereskedelmi modellek meghatározása és megvalósítása. Részt vesz az internetes kereskedelmi részstratégia meghatározásában, kialakítja az internetes kereskedelem üzleti modelljét, menedzseli az internetes kereskedelmi promóciókat, értékesít a website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, bannerek és kommunikációs és kereskedelmi hirdetések rendszerein keresztül. Segíti a kereskedelmi modellek specifikációjának elkészítését, és részt vesz a kereskedelmi projektek végrehajtásában. Előkészíti és menedzseli az új termékek és szolgáltatások egységes piaci bevezetését és értékesítését.

Feladatai:

  • Részvétel az internetes kereskedelem üzleti terveinek kialakításában, aktualizálásában
  • Kereskedelmi modellek meghatározása, üzemeltetése
  • Előkészíti internetes kereskedelmi platformokat és eszközöket
  • Felkutatja a potenciális értékesítési partnereket
  • Specifikálja és felügyeli az internetes kereskedelmi rendszereken keresztüli értékesítést
  • Előkészíti az internetes kereskedelemmel kapcsolatos kutatásokat
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel
  • Új értékesítési ötletek, játékos észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Értékesítési riportok, prezentációk készítése

Elvárások

  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • Analitikai programok készség szintű kezelése (pl.: Google Analytics, Gemius)
  • MS Office programok készség szintű kezelése (MS Word, Excel)
  • Érti és értelmezi az értékesítési riportokat, trendeket
  • Üzleti gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Ismeri az online értékesítési trendeket, megoldásokat
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Rendkívüli igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • Felsőfokú végzettség
  • Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Online médiavásárlással, egyedi kereskedelmi fejlesztésekkel kapcsolatos ismeretek
  • website-okon, webshop-okon, alkalmazásokon keresztül történő értékesítés korábbi menedzsmentje
  • Monotonitást tűrő személyiség

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol