www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 837 napja lejárt

munkatársat keresünk internetes kereskedelem fejlesztéséhez

A Szerencsejáték Zrt. újonnan megalakult Interaktív Kereskedelmi Osztályára keres - a jelenlegi és jövőbeli termékei internetes piacra viteléhez internetes értékesítési menedzsert.

Részt vesz az internetes kereskedelmi részstratégia végrehajtásában, üzemelteti az internetes kereskedelem üzleti modelljét, koordinálja az internetes kereskedelmi promóciókat, értékesít a website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, bannerek és kommunikációs és kereskedelmi hirdetések rendszerein keresztül. Segíti a kereskedelmi modellek specifikációjának elkészítését, és részt vesz a kereskedelmi projektek végrehajtásában. Koordinálja az új termékek és szolgáltatások egységes piaci bevezetését és riportokat készít az értékesítés teljesítményéről.

Feladatai:

  • Koordinálja az internetes kereskedelmi platformokat és eszközöket
  • Felkutatja a potenciális értékesítési partnereket
  • Koordinálja az internetes kereskedelmi rendszereken keresztüli értékesítést
  • Előkészíti az internetes kereskedelemmel kapcsolatos kutatásokat
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel
  • Új értékesítési ötletek, játékos észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Értékesítési riportok készítése

Elvárások:

  • 6-12 hónapos szakmai tapasztalat
  • strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • ismeri az online analitika alapjait
  • MS Office programok készség szintű kezelése (MS Word, Excel)
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • középfokú végzettség
  • bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • online médiavásárlással, egyedi kereskedelmi fejlesztésekkel kapcsolatos ismeretek
  • website-okon, webshop-okon, alkalmazásokon keresztül történő értékesítés korábbi koordinációja
  • monotonitást tűrő személyiség

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály 1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol